Zielona Gora – Starogard Gdanski Maç Analizi! (16 Aralık)

Zielona Gora son haftalarda hem kendi liginde hem de Euroleague’de çıkışa geçmişti. Ancak bu çıkış özellikle Euroleague’de sadece oyun bazında oldu. Özellikle deplasmanda alınan Bayern Munih galibiyeti oldukça dikkat çekiciydi. Artık Euroleague’de bir hedefin kalmaması sebebiyle tüm gözler lige çevrildi. Karşılarında ise Starogard Gdanski gibi ligin en zayıf takımlarından biri var. Christian Eyenga, Lukasz Koszarek, Przemyslaw Zamojski ve Vladimir Dragicevic’in istikrarlı katkılarına devam etmeleri halinde bu takımı kolaylıkla geçebilecek kapasitedeler.

Starogard Gdanski’nin ligde sadece 1 galibiyeti bulunuyor. 9 maçta aldıkları 8 yenilginin 6 tanesini de çift haneli farklarla aldılar. Nikola Jeftic, Michael Hicks ve Cezary Trybanski dışında takıma ekstra katkı veren isimleri yok. Trybanski’nin de son zamanlarda bir sakatlığı vardı fakat bugün oynayabilecek. Daniel Wall ise kadroda bulunmuyor.

706 kodlu maçta Polonya Ligi’nin en iyi takımı olan Zielona Gora’nın Euroleague’de de artık hedefinin kalmamasının vermiş olduğu konsantrasyonla zayıf Starogard Gdanski karşısında ilk yarıdan oyunun kontrolünü eline alıp maçı farklı kazanacağını tahmin ediyorum. Kuponlarınızda İY 1, MS 1 veya 1/1 tercihlerini işaretleyiniz.

Tahmin: 1/1 (8.5/16.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (25 Mayıs)

Banko 555 – Atl. Nacional – Colo Colo MS 1 : 1.55 557 – Corinthians …

Bir Cevap Yazın