Zenit – Buducnost Maç Analizi! (2 Kasım)

fersu-yahyabeyogluRus temsilcisi VTB lige çok iyi bir giriş yaptı ve 4/4 ile ilerliyorlar. Ancak tabiki unutmamak lazım bunlar zayıf rakiplerdi, Minsk, Kalev, Avtodor, Riga. Euocup sahnesinde ise üst üste 2 maçı kendi sahalarında oynamanın avantajından faydalanamadılar ve kendi sahalarında aslında iyi durumda olmayan Murcia’ya kaybettiler. Timma ve White şuanda çok formdalar, Euroleague takımlarının iştahını kabartmaya devam ediyorlar.

Karadağ temsilcisi şuanda Adriyatik ligde kayıpsız, 7/7 ile zirvede. Ancak Eurocup arenasında işler hiç istedikleri gibi gitmiyor, önce Murcia deplasmanında kaybettiler sonra da kendi sahalarında Malaga’dan tam 24 sayı fark yediler. Eurocup’da oynadıkları iki maçta hücumda çok zorlandılar ve savunmaları yol geçen hanı adeta, ortalama 86 sayı yediler. Tecrübeli isimler Savovic ve James ile ayakta kalmaya çalışıyorlar.

Karadağ temsilcisinin Malaga karşısındaki farklı mağlubiyeti yanıltıcı olabilir, normalde o kadar zayıf ve dirençsiz bir takım değiller. Rusya deplasmanında kazanmaları elbette süpriz olur ama çift haneli farklarla da yenileceklerini düşünmüyorum.

Tahmin: MS 2 (+10.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın