Zaragoza – Sevilla Maç Analizi! (15 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu1 galibiyetle 14.sırada olan ve artık düşme tehlikesini atlatan koç Casadevall’ın öğrencileri son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Jelovac, Kravtsov ve Bellas takımda ön plana çıkan isimler. Kendi sahalarında oynadıkları son 3 maçtan sadece birinde 160 sayı barajı geçildi. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda da ortalama 154 sayı atıldı.

Misafir takım Sevilla 14 galibiyetle 11.sırada ve son maçlarına sadece prestij için çıkacaklar, bir hedefleri kalmadı ACB’de. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve takım olarak iyi durumdalar. Bamforth, Balvin ve Nachbar takımın en değerli isimleri. Evden uzakta mücadele ettikleri son 3 maçın ikisinde 160 sayı barajı geçildi. Sezon boyunca deplasman maçlarında ise ortalama 160 sayı atıldı.

Zaragoza Benzing’i kaybettikten sonra biraz hücumda bocaladı ama yine de hücumda değerli silahlara sahipler ve Sevilla gibi tempolu oynayan, atmayı önceliğine almış bir takım karşısında bu silahlarını kullanacaklardır. İddaasız iki takımın mücadelesinde hücum performansları ön planda olacaktır.

Tahmin: Üst (160.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın