Zaragoza – Manresa Maç Analizi! (1 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu

Koç Casadevall’ın öğrencileri halen tam olarak uzaklaşabilmiş değil düşme potasından, bir kaç maç üst üste kazanarak bir seri yakalamaları lazım. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Benzing ve Jelovac bu maçta en büyük kozları olacak. Kendi evlerinde oynadıkları maçlarda ortalama 154 sayı çıkıyor ki son 3 iç saha maçlarından ikisinde 155 sayı barajı geçilmedi.

Manresa da rakibi gibi düşme potasındaki takımların nefeslerini enselerinde hissediyorlar halen. Koç Vives ve takımının artık çok dikkatli olması gerekiyor son düzlüğe girilirken. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve formdalar. Musli, Foster, Simon üçlüsü deplasmanda en önemli kozları olacak. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 147 sayı çıkıyor ve son 3 deplasman maçlarında da 155 sayı barajı geçilmedi.

İki takım da hücumda problem yaşıyor ve bu nedenle savunmada mücadele ederek, bu açıklarını kapatmaya çalışıyorlar. Kağıt üzerindeki denk güçlerin karşılaşmasında, kaybeden takım düşme potasına bir adım daha yaklaşacak. Sertlik ve savunmalar ön plana çıkacaktır, düşük bir skor bekliyorum.

Tahmin: Alt (155.5)

İlginizi Çekebilir

Anadolu Efes – İstanbul BBSK Maç Analizi! (21 Nisan)

Anadolu Efes son 13 haftada aldığı 11 galibiyet ile ilk 4’ün içine girdi. Uşak deplasmanında …

Bir Cevap Yazın