Zalgris Kaunas – Unics Kazan Maç Analizi! (22 Aralık)

Zalgris salı günü Anadolu Efes deplasmanında sürpriz bir galibyet alarak 5 galibiyete ulaştı ve Play-Off umudunu yükseltti. Pangos, Motum vve Jankunas takımın sayı yükünü çeken isimler. Sezon başına oranla hücumda daha iyi yüzdeler ile oynuyorlar. Fakat hala top kaybı yüzdelerini düşürebilmiş değiller. Euroleague’de maç başına en çok top kaybı yapan takımlar arasındalar.
Unics Kazan salı günü Galatasaray’ı ağırladıkları karşılaşmada Langford’un yokluğunda çok rahat bir galibiyet aldılar. Quim Colom’un çok iyi onadığı bir günde Voronov’dan ekstra katkı alarak rakiplerininde düşük yüzde ile hücum ettikleri bir günde kritik bir galibiyet aldılar. Sezon başında ki son periyot kabusları ile sıralamada çok geri kaldılar. Play-Off potasının çok uzağında bulunuyorlar ve bu tarz aşağıdakiler ile oynadıkları karşılaşmalar hedef maçları durumunda.
İki takımda salı günü çok önemli galibiyetler aldılar ve bu maç çok değerli duruma geldi. Galatasaray karşısında forma giymeyen Langford’un durumu henüz netlik kazanmış değil. İki takımında bu sezon sert savunmalara karşı bi,r çok kez zorlandığını görmüştük. Böyle kritik bir mücadelede savunmaların ilk planda olacağını düşünüyorum. Tahmin: 162.5 ALT

İlginizi Çekebilir

Washington Mystics – Los Angeles Sparks Maç Analizi! (18 Ağustos)

Washington sezon boyunca çok dalgalı performans sergiledi. Son maçlarda çok etkili gözüktüler ve altı maçlık …

Bir Cevap Yazın

Kapat