Zalgiris Kaunas – Real Madrid Maç Analizi! (11 Mart)

asgardReal Madrid için mutlak kazanılması gereken bir maç. Ancak geçen hafta gördük ki bir maçın kazanılma zorunluluğu o maçı kazanmak için yeterli olmuyor. Bamberg’ın mutlak galip gelmesi gereken bir maçta Zalgiris kazanmayı bildi ve Bamberg’in umutlarını neredeyse tüketti. Zalgiris ilk 4 için umudunu yitirince daha rahat maçlar çıkarmaya başladı. Bamberg maçında neredeyse maçın başından sonuna kadar daha üstün oynadı. Seibutis, Jankunas, Randle, Vougiokuas skor yükünü çekiyor.

Real Madrid ile sonraki haftalarda sıkıntı yaşamamak adına mutlak kazanmaları gereken bir maç. Son 10 maçından 9’unu kazanarak formda bir görüntü sergiliyorlar. Sadece CSKA’ya kendi evinde yenildiler. Kadro kaliteleri CSKA’ya yakın olsa da CSKA’nın makine düzenine karşı koyamadılar. Real Madrid’te bu maçta Ayon ve Rodriguez öne çıkacaktır diye düşünüyorum.

Zaman zaman sert savunması ile rakibe kolay sayı attırmayan bir Zalgiris görebiliyoruz sahada. Real Madrid’in de galibiyet ihtiyacı Üst açısından maçı zora sokabilir. İstatistiklere baktığımızda Real Madrid’in ilk yarılarda üstünlük kurmadığınızı görüyoruz. Yine aynı ihtimali düşünerek Zalgiris’in ilk yarı handikapta kalacağı görüşündeyim.

Tahmin: IY 1 (+4.5h)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın