Young Boys – Thun İddaa Tahmini! (9 Ağustos)

eren-gokceHenüz Zurich şokunu atlatmamıştık ki, bir sürpriz de Young Boys’da yaşandı. 767 gündür takımının başında olan ve oyuna müdahalesiyle İsviçre’nin efsaneleri arasında gösterilen Uli Forte’nin görevine son verildi. Sportif direktörün yaptığı açıklamalar takımın taze bir kana ihtiyaç olmasının gerektiğiydi. Seferi, Sanago, Gerndt’in sakatlıkları var ve oynayamayacaklar. Diğer yandan geçtiğimiz maç ikinci sarıdan kırmızı kart gören Sulejmani takımını eksik bırakacak. Benito ve Hoarau’nun durumları kritik. Young Boys lehine bahis alacakların kadroyu beklemelerinde yarar var. Hoarau oynarsa ibre tamamen Young Boys’a dönebilir.

Geçtiğimiz sezonu düşünülenin üstünde tamamlayan Thun, bu başarının mimarı Urs Fischer’i Basel’e kaptırınca yerine gelen Sforza’nın yeterli olmayacağını ilk 3 haftada mentalite anlamında görmüştür. Bu karşılaşmada sakat olan futbolcular Peyretti, Elvedin Causi ve Siegfried oynayamayacak.

Young Boys’da bu karşılaşmada yardımcı antrenör olacak. Bu karşılaşma İsviçre’de derbi ve önemi yüksek. Oranların bu kadar Young Boys lehine dönük olmasını anlayamadım. Neresinden bakarsak bakalım stresli ve gollü bir karşılaşma olacağa benziyor. Karşılıklı gollerle 2.5 Üst barajı aşılır.

Tahmin: 2,5 Üstü (1.5)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın