Yalova Group Belediye Spor – Petkim Spor Maç Analizi! (12 Şubat)

Yalova Grup Belediyespor ligin son maçlarında bir toparlanma içinde gözüküyor. Son 4 maçta 3 galibiyet alırken şampiyonluk adayı Sakarya BŞB’ye direnç gösterdikleri bir oyunla yenildiler. Bu şekilde kendilerini düşme hattının dışına attılar. Ligin de sayı lideri olan Aubrey Coleman takımın skor yükünü çeken en önemli isim. Skor yükünü çeken diğer isim ise bir diğer A.B.D’li Kyle Hunt. VBu sezon kullanmadıkları Canberk Uzunkaya ‘yı EBBL ekiplerinden Nilüfer Bld.’ye gönderdiler. Maç başına 74.7 sayı atıyorlar.

Petkim Spor ligin en başarılı organizasyonlarından biri. Ligin başlamasından 2-3 ay kadar sonra aldıkları Kenan Bajramovic’in gelişinden sonra pozitif bir istatistiğe sahipler. 11 maçlık bir galibiyet serileri mevcut. Geçen hafta sonunda şampiyonluk adayı Eskişehir Basket’i yendiler. T.J Campbell, Kenan Bajramovic, Polat Kaya ve Recep Doğrusöz takımın skorerleri. Maç başına 75.5 sayı atıyorlar.

Petkim’in en büyük başarısı rakiplerini ortalama 72.3 sayıda tutan savunması. Yalova Grup Belediye’de skor açısından vasat altında bir ekip. Petkim hanesine bir galibiyet daha yazdırır düşüncesindeyim. MS:2 önerim olacak.

Tahmin : MS:2 (-4.5)

OddsRing - Oyunlar

İlginizi Çekebilir

Portland Trail Blazers – Golden State Warriors Maç Analizi! (25 Nisan)

Portland serinin 2. maçı dışında diğer 2 maçta skor üretmek sıkıntı çekmedi. Takımın skor yükünü ...

Bir Cevap Yazın

Kapat