Washington Mystic – Minnesota Lynx Maç Analizi! (12 Haziran)

necaWnba’de Washington sahasında Minnesota’yı konuk edecek. Washington 10 maç sonunda 4 galibiyet elde etti. Latta’nın takıma dönmesi takımı hareketlendirdi. Doolson pota altında önemli bir güç. Prat, Hill ve Cupper da hızlı oyunlarıyla iyi katkı veriyor. Meesseman ise oyunu çift taraflı oynayan oyunculardan. Was son 2 maçını deplasmanda kazanarak morallendi ve hücumda iyi performans göstermekteler.

Minnesota ise çıktığı 9 maçı da kazandı. Dün gece oynanan maçta Atlanta’yı sahadan sildiler. Maya Moore formda Fowles keza aynı şekilde Montgomery de iyi katkı veriyor. Agustus’un bir sakatlığı söz konusu bu maçta formaya giyemeyecek.

Was son dönemde formda Minnesota ise sezon başından beri istikrarını koruyor. Latta ev sahibinde dengeleri değiştirecek oyuncu. Minnesota genel olarak sonuca giden bir takım son maçtaki attıkları fark bu maç için kayla alınmaz. Washington’un son 2 maçı kazanması ve bu maçı evinde oynaması beni ev sahibine yöneltiyor. Aynı zamanda maçın üste taşınacabileceğini belirtelim.

Tahmin : MS 1 (+7.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın