Washington – Memphis Maç Analizi! (24 Aralık)

fersu-yahyabeyogluWizards Güneydoğu grubunun dibine demir atmış durumda 26 maçta aldıkları 12 galibiyetle. Ancak son iki maçta Hornets ve Kings karşısında aldıkları galibiyetlerle çıkışa geçtiler ve bu serilerini kendi sahalarında Grizzlies’i de bu maçta devirerek devam ettirmek istiyorlar. Bunun yanında Wizards sakatlıklarla boğuşuyor ve son maçta koç Wittman sadece 7 oyuncusuna 10 ve üzeri dakika verebildi.Wall’un durumu maç saatinde belli olacak.Gortat’ın Gasol karşısında neler yapabileceği onlar için çok önemli olacak.

Memphis güçlü Spurs’ün liderliğini sürdürdüğü güneybatı grubunda 30 maçta aldığı 16 galibiyetle ikinci sıraya yerleşmiş durumda ki aynı zamanda batı konferansında zirve takımlarının hemen altında yer alıyorlar, playoff için şansları hayli yüksek böyle devam ederlerse. Onlar da Wizards gibi son iki maçlarını kazandılar ve formdalar. Takımda ciddi bir sakatlık bulunmuyor. Gasol bu maçta da yine en güvendikleri isim olacak.Wall oynayabilirse Conley’nin onun karşısındaki savunma performansı kritik olacak galibiyet için.

Çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum bu nedenle maç sonucunu tercih etmeyeceğim. Savunmalar ön planda olacaktır ve iki takımın da 100 sayıyı geçmekte zorlanacaklarını ön görüyorum, önerim ALT seçeneği.

TAHMİN: ALT (TS: 202,5)

İlginizi Çekebilir

iddaa basketbol

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu! (23 Ekim)

İDEAL 714 – Barcelona – Real Betis (18.5h) MS2 – 1.70 717 – Gran Canaria ...

Bir Cevap Yazın

Kapat