Vitoria – Lokomotiv Kuban Maç Analizi! (20 Aralık)

İspanyol temsilcisi Vitoria maçı kazandığı zaman gurubu 2. tamamlayacak. Son oynadıkları lig maçında Badalona’ya 3. çeyrekteki vasat performansla kaybettiler. San Emeterio elinden gelen herşeyi yapmaya çalışıyor ama bazen yeterli olmuyor. Bu maçta Kuban’ın uzunlarına karşı Hamilton’un da nasıl performans göstereceği kilit nokta. Kendi evlerinde oynamaları da onlar için avantaj.

Kuban da son 2-3 maçtır bir düşüş içinde. Taraflı tarafsız herkesi şaşırtıyorlar. Bu kadar iyi kadroya rağmen inanılmaz derecede dengesiz bir ekipler. Özellikle bu karşılaşmada kesinlikle daha fazla süre alması gereken isim Derrick Brown olmalı. Onun çember altından üreteceği sayılar ayakta tutacaktır takımı. Tabi ki Marcus Williams’ı unutmamak lazım. Kendisini bulduğu zaman mesafe tanımayan biri.

İki ekipte ne kadar düşüş içinde olsalar da hücum güçleri ortada. Ben verilen handikaptan 154.5’tan üst olacağını düşünüyorum, diğer tercihim ise MS 1.

Tahminleri: Üst (154.5) ve MS 1 (-5.5)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat