Virtus Roma – Cantu Maç Analizi! (24 Mayıs)

necaNormal sezonu 6. bitirip cantu ile eşleşen Virtus Roma play off lar a çok iyi başladı ligde evinde namağlup olan cantu yu 3 günde 2 kere yenme başarısı gösterdiler ki bu çok önemli detay roma çok forma da özellikle eski karşıyakalı Quinton Hosley hem hızlı hemde pota altında hızlı adımlarıyla kolay sayı bulabiliyor fakat maç başına 30 dk süre ortalaması oynuyor çünkü bench oyuncularından istediklerini alamıyorlar buda maç sonunda etkisiz kalmalarına neden oluyor.


Cantu takımına gelecek olursak cantu gibi takım evinde nasıl üst üste 2 maç kaybeder hala inanamıyorum ama şimdi işi sıkı tutmak zorundalar harika bir sezon geçirdikleri bu sene yarı fınale kalma başarısını göstermeleri gerekiyor bunun içinde cantu herşeyin farkında ve bugun o ciddiyetle oynacaktır.


V.roma ilk 2 maçı cantu takımının basit hatalarını iyi değerlendirip kazanmasını bildi. Cantu eğer bu işte bende varım diyorsa bugun kazanmak zorunda ve sezon boyunca bize iyi paralar kazandıran cantu ya son 1 kez guvenmek gerekir.

Tahmin: MS 2 (+3.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın