Villeurbanne – Strasbourg Maç Analizi! (11 Haziran)

fersu-yahyabeyogluAsvel 3.maçı kendi sahasında kazanarak şampiyonluk yolunda kolay pes etmeyeceğini gösterdi Strasbourg’a tam 21 sayı fark atarak. Bu farkın temel sebebi hücumda kendilerini aşmaları ve tam 90 sayı atmalarıydı. Benchten gelen 45 sayılık katkı ibreyi tamamen onlara çevirdi, Lighty 20 sayısıyla maçın kahramanıydı. Lighty ve Ware liderliğinde yakaladıkları 13/25 3 sayı isabeti de kritikti.

Strasbourg sezon boyunca deplasmanda sergilediği performansın gerisinde kaldı Asvel’in sert savunması karşısında, sadece 69 sayı bulabildiler. Hücumda topun değerini bilemediler ve pas trafiğini hiç sağlayamadılar, hal böyle olunca Asvel’in savunmasını da açamadılar. Weems etkisiz kalırken benchten de sadece Leloup’tan katkı alabildiler. Bu arada potaaltını hiç kullanamadılar, bu da hücumda iyice düşmelerine neden oldu.

Bu maçta da 145 sayısının geçileceğini düşünüyorum. Asvel seri ilerledikçe hücumda performansını arttırmaya ve farklı isimlerden katkı almaya başladı. Bu maçta da kendi sahalarında skor bulmada sorun yaşamayacaklardır, Strasbourg’un da biraz daha toparlanacağını düşünüyorum özellikle hücumda. Bu nedenle tercihim üst olacak yine.

Tahmin: 145.5 (Üst)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın