Villeurbanne – Le Mans Maç Analizi! (26 Nisan)

fersu-yahyabeyogluAsvel 19 galibiyetle 6.sırada ve son 3 haftada girilecek sıcak playoff yarışının içinde olacaklar. Koç Jackson’ın ekibi son maçlarda iyi durmda değil, 3 maçtan sadece 2 galibiyet alabildiler. Çıkacakları bu kritik maçta da Ware, Andersen ve Kahudi takımın önemli silahları olacaklar. Son 3 maçlarından ikisinde toplam 145 sayı atıldı. Ortlamada ise 74 sayı atıp 69 sayı yiyorlar.

Koç Kunter’in Le Mans’ının liderlik şansı devam ediyor ama tüm maçlarını kazansalar da sadece kendi ellerinde değil artık sonuç. 21 galibiyetle 3.sıradalar ve son haftalarda 4/5 ile iyi bir performans sergilediler. McKee, Lofton ve Yarou takımın ön plana çıkan isimleri. Son 3 maçlarından ikisinde 145 sayı barajı geçildi. Ligde de ortalama 78 sayı atıp potalarında 74 sayı görüyorlar.

Le Mans son maçlarda hücum performansını yükseltti ancak sezon başına nazaran savunmaları da düştü. Asvel ise sert ve istikrarlı savunması ile Le Mans’ı biraz olsun yavaşlatacaktır. Herşeye rağmen Le Mans gibi potansiyelli bir hücum takımını Asvel’in 75 sayının altına çekmesini beklemiyorum. Ev sahibi de Le Mans’ın savunma zaafını kullanıp 70 sayıyı kesin geçecektir. Önerim üst.

Tahmin: Üst (145.5)

İlginizi Çekebilir

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder Maç Analizi! (24 Nisan)

Utah Jazz seride ev sahibi avantajını alamamıştı. İlk maçı Oklahoma’da 8 sayı farkla kaybetmesine rağmen …

Bir Cevap Yazın