Vietnam – Suriye Maç Analizi! (31 Mayıs)

ploutosŞimdi Vietnam futbolu şöyle, Vietnam futbolu böyle gibi cümlelerle ahkam kesecek halim yok. Kısıtlı bir kadroları var. Son olarak Dünya Kupası elemelerinde boy gösterdiler. Tayland, Irak ve Irak’ın yer aldığı grupta 7 puanla 3. sırada tamamladılar. Tayvan’ı her iki maçta da mağlup ederlerken evlerinde Irak’dan da bir puan koparmasını bildiler. Irak’ın son Asya Kupası’nda 4. olduğunu düşünürsek bu sonucun alacağımız bahis açısından önem arz ettiğini düşünüyorum.

Suriye ise Vietnam’a kıyasla daha iyi bir ekip. Ülkemizde Kasımpaşa forması giyen Malki’yi de kadrolarında bulunduruyorlar. Tabi ülkelerinde savaş olan bir ekipten bahsediyoruz. Hatta geçtiğimiz sene çıkan bir haberde Suriye Milli takımının Mersin’de toplandığını ve böyle turnuvlara katılacağı yazılmıştı. Elemelerde Japonya’yla beraber üst grup biletini alan ekip 8 karşılaşmada 6 galibiyet ve 2 mağlubiyet alırken Japonya dışındaki rakiplerini geçmeyi başarırken bu rakipler karşısında gol yollarında etkili bir görüntü çizmişti.

Suriye galibiyete yakın ama hazırlık karşılaşması olması nedeniyle, takımları da baz alırsak taraf bahsini mantıklı bulmuyorum. Riske değer olduğunu düşündüğüm bir önerim var.

Tahmin: 2,5 Üst (1.75)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın