Verona – Fiorentina Maç Analizi! (23 Kasım)

necaVerona takımı ile başlamak gerekirse ligde orta sıralarda bulunan kaliteli oyunculara sahip olup aynı zamanda takım kimyası oturmamış konumdalar. Son 4 lig maçlarında 6 gol atıp 10 gol yediler ileride bir zamanlar damgasını vurmuş L. Toni ve Saviola var yalnız bu isimler eski performanslarından çok uzak bu ikilinin ligdeki gol sayısı sadece 4. Savunmalarında ciddi problemler olduğu bir gerçek eski Barcelona’lı ve Meksika milli takımı kaptanı R. Marguez de çare olamadı. Bu maçta aynı sıkıntıların çözüleceğini sanmıyorum.

Deplasman takımı Fiorentina İtalya ligine damgasını vurmuş mor menekşeler olarak tanınmış köklü bir ekip. Bu sezona istedikleri başlangıcı yapamadılar fakat Avrupa da işler yolunda ve güzel futbol oynuyorlar. Takım olarak çok iyi görüntü sergiliyor. İleride K. Babacar hızı, çevik ve bir o kadar da bitirici özelliği ile dikkat çekiyor. Orta sahada B. Valero ve A. Aqulıani dinamik ve yaratıcı paslarıyla maçları domine edip kazanmasını biliyorlar.

Verona takımın da ilerideki tecrübeleri isimlerinin katkısıyla maça ortak olmak isteyecek gol de bulabilir fakat Mor Menekşeler bu deplasmanda rakibinin savunma zaaflarından yararlanarak istediği 3 puanı alır. Bir diğer seçimim kg var seçeneği ama öncelikte olan Fiorentina’nın kazanacağı.

Tahmin: MS 2 (1.8)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın