Venezia – Reggiana Emilia Maç Analizi! (1 Haziran)

necaİtalya basketbol liginde play-offlar kaldığı yerden devam ediyor. Lega basket te yarı final mücadeleleri heyecanlı bir şekilde devam etmekte ve seride durum 1-0 Venezia lehinde. Bugün de Venezia kendi sahasında Emilia’yı konuk edecek. İlk maçta başa başa giden bir oyun olmuştu ancak Venezia ikinci yarı tempoyu yükselterek maçı farklı kazanmasını bilmişti. Phill Goss İtalya liginde bulunan kıymetli oyunculardan ve ilk maçta da çok etkili oynamıştı onun attığı sayılarla sonuca ulaştılar. Yeni transfer Aradori ise kısıtlı dakikalarda iyi performans sergiledi. Peric pota altını domine eden isim. Normal sezonu 2. bitirdiler bunda en önemli etken ise tabi ki iç sahada gösterdikleri etkileyici performanstı.

Emilia takımına göz attığımızda dar bütçeli olmasına rağmen kaliteli oyuncularla oluşan iyi bir takım görüntüsü çiziyor. Yarı finalin ilk maçında istedikleri sonuca ulaşamadılar. Ancak Kaukenas önderliğinde bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Çok yetenekli büyük işler beklediğim Chıkoko bekleneni veremedi. Deplasmanlarda zaten sezon geneli düşük skorlarda kaldılar. Onun da nedeni tabi ki Litvanyalıya destek çıkmaması.

Serinin iki maçında bir alt tahminim var barem düşük olsa da alt olmaya aday bir maç. Ancak banko kuponlara ya da kupon tamamlamak için önerebileceğim bir maç Venezia bugün sahasında handikapsız olarak kazanacaktır.

Tahmin: MS 1 (1.25)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın