Valencia – Barcelona Lassa Maç Analizi! (16 Ocak)

Valencia 17 maçta aldığı 5 galibiyetle 14.sırada yer alıyor. Geçen hafta evlerinde Fenerbahçe karşısında farklı geri düşseler de maça ortak olmayı başardılar fakat son periyot Fenerbahçe’nin uyguladığı muazzam savunma yüzünden kaybettiler. Son maçlarda daha derli toplu oynamaya çalışıyorlar. Aldıkları 5 galibiyetin 2si son 3 haftada geldi. Erick Green’in durumu hala belirsizliğini koruyor.

Barcelona 17 maçta 6 galibiyetle 12.sırada bulunuyor. Son 3 haftada önce deplasmanda Khimki’yi ardından evlerinde şampiyonluğun favorilerinden CSKA’yı geçtikten sonra OAKA’da Panathianaikos’a yenildiler. Takımın en önemli oyuncularından ve pota altında değişilmez isimlerinden Kevin Seraphin’in sakatlığı geçmiş gözüküyor ve bu maçta süre alması bekleniyor. Takıma savunma anlamında çok daha fazla sertlik katacaktır.

İki İspanyol temsilcisinin Euroleague karşılaşmasında ilk devrede oynanan maçta Barcelona evinde 89-71 mağlup etmişti fakat o maç bugünkü şartlara göre çok farklıydı. Şimdi iki takım da daha derli toplu vaziyette ve belirli bir oyun düzenini oturtma konusunda yol kat ettiler. Bu maçta savunmaların ön plana çıkacağı başabaş bir mücadele izlememiz muhtemel.

Tahmin : ALT (156.5)

İlginizi Çekebilir

Washington Mystics – Los Angeles Sparks Maç Analizi! (18 Ağustos)

Washington sezon boyunca çok dalgalı performans sergiledi. Son maçlarda çok etkili gözüktüler ve altı maçlık …

Bir Cevap Yazın

Kapat