Utah Jazz – Minnesota Timberwolves Maç Analizi! (24 Mart)

koraycelikerUtah Jazz maçlarına siteyi takip eden herkesin bildiği üzere son zamanlarda genelde alt oynuyorum. Gerçekten maçların temposunu oldukça aşağıya çekiyorlar. Son maçlarda da hücumdaki tutukluklarını üzerilerinden attılar. Zaten bu hücumdaki performans artışı son maçlarını üste taşıdı. Sezonu kapatan Alec Burks ve uzun süreli sakat olan Patrick Christopher yine yok. Takımın en önemli isimlerinden Gordon Hayward‘ın durumu ise belirsiz.

Minnesota Timberwolves ise bir ara sakat oyuncularına kavuşmuştu ancak şu anki görüntüleri tam bir reviri andırıyor. Konuk ekibin tam 8 oyuncusunda sakatlık bulunuyor. Gary Neal‘ın bu gece oynaması bekleniyor. Kevin Garnett‘in oynaması şüpheli. Sakatlığı bulunan Nikola Pekovic ve Anthony Bennett, sezonu kapatan Shabazz Muhammad ve 2 ay sahalardan uzak kalacak olan Robbie Hummel kesin olarak forma giyemeyecek isimler. Ricky Rubio ve Justin Hamilton‘ın ise durumu maç saatinde belli olacak.

Zor bir maç. Utah Jazz‘da Gordon Hayward kesin oynayacak bilgisi olsaydı İY 1 veya MS 1 denenebilirdi. İki takımdaki skorer eksiklikler beni yine alta yöneltiyor.

Tahmin: 185.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın