Utah Jazz – Houston Rockets Maç Analizi! (13 Mart)

koraycelikerUtah Jazz günlerdir kuponlara alt bahsini hediye ediyor. Bugün rakip skorer bir takım olduğundan baremi biraz yukarıya çekmişler. Ev sahibi takımın genel olarak hücumdaki sıkıntıları devam ediyor. Ancak savunmadaki gayretleriyle iyi bir hava yakaladıklarını söylemek mümkün. Sezonu kapatan Alec Burks kadroda yok. Son maçı kaçıran takımın en önemli isimlerinden Gordon Hayward‘ın durumu belirsizliğini koruyor. Patrick Christopher yine kadroda yok.

Houston Rockets 64 maçta 43 galibiyet aldı. Dwight Howard sakatlanmasa bu rakamı daha yukarılara çekebilirlerdi. Genel olarak yüksek skorlu maçlar çıkarıyorlar ancak Batı‘da bu tarz oynayan takım sayısı bu sene fazla olduğu için istatistiklerin şişmesi normal. Bu oyuncu bu gece de forma giyemeyecek. Ayrıca Kostas Papanikolaou‘nun da sakatlığı sürüyor.

739 kodlu maçta Utah Jazz‘ın alt serisini baz alarak yine 188.5’dan altı deneyeceğim. İki takım arasında oynanan ilk maçta 107, 2. maçta ise 179 sayı çıkmıştı. Son maça benzer bir maç izlememiz muhtemel.

Tahmin: 188.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponları! (22 Mayıs)

İdeal 530 – Internacional – Chapecoense İY X : 2.00 531 – Libertad – Nacional …

Bir Cevap Yazın