Uşak Sportif – Türk Telekom Maç Analizi! (10 Nisan)

unver-erturkUşak Sportif geçtiğimiz hafta Beşiktaş deplasmanında ilk periyot farkı 10 üstüne çıkarsa da düzen dışı hücumlar ve Culpepper’ın etkili oyununu durduramayınca 37-19’luk 2. Periyot skoru ile geriye düştü. İkinci yarı bir atak yapsalar da Harris’in 0/5’i ve Harrison’un 2/8 ile atması galibiyet için yeterli değildi. Ligin en çok ribaund alan takımı durumundalar. Beşiktaş karşısında da tam 17 hücum ribaundu aldılar. Kehm Birch harika bir sezon geçiriyor.
Türk Telekom ligin dibine demir attı ve artık ligde kalma şansları çok zor. Son 3 hafta kazanabilecekleri maçları son anlarda kaybettiler. Ligde 5 galibiyetleri bulunuyor. Potanın üstünde ki takım Giresun ile aralarında 3 galibiyet fark var. Kalan 6 haftada Darüşşafaka ve Galatasaray deplasmanlarının olduğunu düşünürsek onlar için büyük çaplı bir mucize gerekiyor. Haislib ve ladora takımın sayı yükünü çeken isimler.
Uşak, Play Off iddiasını sürdürmek için böyle karşılaşmaları kazanmak zorunda. Ligin ribaundlarda en etkili takımı ligin ribaundlarda en başarısız takımına karşı rahat bir galibiyet alır. Ms 1.

Tahmin: MS 1 (1.40)

İlginizi Çekebilir

Anadolu Efes – İstanbul BBSK Maç Analizi! (21 Nisan)

Anadolu Efes son 13 haftada aldığı 11 galibiyet ile ilk 4’ün içine girdi. Uşak deplasmanında …

Bir Cevap Yazın