Uşak Sportif – TED Ankara Kolejliler Maç Analizi! (23 Ekim)

giray-ozkanUşak Sportif ilk hafta kazandığı Fenerbahçe maçından sonra BJK maçında kolay teslim oldu. Fenerbahçe maçının kahramanı Mc Kissic BJK maçında fazla sorumluluk almadan maçı bitirdi. Bunun yanında erkenden direnç kaybedip bir daha da skora ortak olamadılar. Fakat sahalarında ne kadar iyi bir takım olduklarını 3 sezondur görüyoruz. Neptunas ile yaptıkları ve 67-65 kaybettikleri FIBA Şampiyonlar Ligi ilk maçında bu büyü biraz bozuldu. Jeremy Hazell ile yollarını ayırdılar. Skor yüklerini Shaquille Mc Kissic ve Daryl Monroe çekiyor. Litvanyalı uzun Evaldas Kairys sakatlığı sebebiyle son 2 maçı kaçırdı. Bu maçta da oynama durumu belirsiz.

TED Ankara Kolejliler son anda lige katılmanın ve planlama da yapılan yanlışların bedelini ödediği 2 maç yaşadı. BJK’ye 51, Efes’e ise 60 sayı atabildiler. Skorda kısır olmalarının nedeni biraz da Shorter’ın aşırı top kullanımı nedeniyle yorulması. ABD’li gard 2 maçta da takımının kullandığı hücumların yarısında top elinde olan isimdi. 2 maçta da ilk devrelerde dirençleri vardı, 2. Devrede oyundan düştüler. Skor yüklerini Shanon Shorter, Dominique Morrison ve Devin Thomas çekiyor.

Ben Ted için ilk 2 maçın kopyası bir performans bekliyorum. Sahasında seyirciyi de arkasına alıp iyi performans gösteren Uşak handikapı aşar. Alt alternatif seçimim.

Tahmin: MS 1 (-25.5)

İlginizi Çekebilir

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder Maç Analizi! (24 Nisan)

Utah Jazz seride ev sahibi avantajını alamamıştı. İlk maçı Oklahoma’da 8 sayı farkla kaybetmesine rağmen …

Bir Cevap Yazın