Uşak Sportif – Aliağa Petkim Maç Analizi! (16 Mart)

Geçen hafta Trabzonspor’a yenilerek ligde kalma umutlarını iyice düşüren Aliağa’da sular durulmuyor. Takım, hafta içinde yine ödeme problemleri ve yine oyuncu ayrılışı yaşadı. Takımın sayı makinesi olan ve ligin sayı krallığında 2. sırada yer alan Sean Marshall takımdan ayrıldı. Sırada başka oyuncularında olduğu söyleniyor. Takımın skor yükünü Marshall dışında Labovic, Ceyhun ve Bora üstleniyor.

Uşak Sportif ise geçen hafta kötü bir mağlubiyet yaşadı. 17 fark yapıp,5 sayı ile ilk devreyi kapattıkları maçta Beşiktaş’a yenildiler. Fakat skor açısından sorun yaşamadıklarını gösterdiler. Takımın skor yükünü Chris Warren,Elihaj Holman ve Justin Carter üstleniyor. Orhan ve İbrahim’de önemli katkı sağlıyor. Sahalarında kolay kolay yenilmiyorlar.

Aliağa Petkim dış sahada en kötü takım.11 deplasman maçını da kaybettiler. Uzunları savunma problemi olan takımlara karşı dirençleri az da olsa var. Fakat Holman, Zupan gibi uzunlara karşı o dirence ulaşmaları zor. Uşak bu maçı handikap aşarak kazanacaktır. Üst diğer bir seçimim.

MS 1 (-16.5h)
155.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın