Unics Kazan – Kızılyıldız Maç Analizi! (10 Kasım)

necaKazan’da Unics Sırp ekibi Kızılyıldız takımını konuk edecek. Kazan takımı bu kupada ilk galibiyetini geçtiğimiz hafta deplasmanda Fenerbahçe’yi yenerek elde etti. Langford takımın en önemli kozu. Parakosuki,Ponkrashov ve Banic takımın diğer öne çıkan isimleri. Bu sezon genel anlamda savunmada sıkıntılar yaşadılar. Hücumda ise bir çok alternatif gibi gözüksede aslında tek bir oyuncuya bağlılar. O isimde Langford.

Sırp ekibi Kızılyıldız ise 5 maçta 2 galibiyet elde etti. Bu maçlarda gözüme çarpan ilk şey oynadığı maçların düşük skorda kalması oldu. Aslında savunmalarına baktığımızda oturmuş kimyalarının yanında alan savunmasını iyi yapabilen bir takım. Sert özellikleri rakipleri durdurabiliyor ancak tecrübe ve oyunun son dakikalarında istemsiz hatalar yapabilmekteler. Kızılyıldız’ın oynadığı 5 maçın 4 ü bu baremden alt olduğunu belirtelim.

Kazan’ın belki savunması kötü o nedenden bu maçın kontrolünün deplasman ekibi tarafında olacağını düşünüyorum. Kızılyıldızın maçı yavaşlatması istediklerini yapabilmek için olanak sağlayacaktır. Barem de bana biraz fazla geldi o nedenden alt oynayalım.

Tahmin : Alt (150.5)

 

İlginizi Çekebilir

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder Maç Analizi! (24 Nisan)

Utah Jazz seride ev sahibi avantajını alamamıştı. İlk maçı Oklahoma’da 8 sayı farkla kaybetmesine rağmen …

Bir Cevap Yazın