Unics Kazan – Gran Canaria Maç Analizi! (1 Nisan)

neca

Euroleague’den şansız bir şekilde elenen Rus temsilcisi Unıcs için belkide elenmesi daha iyi oldu diyebiliriz.Eurucup ta daha ideal takımlarla karşılaşan Unıcs yarı finale kadar yükseldi.Çeyrek final de bir diğer Rus temsilci olan Kuban’ı geçen Unıcs ilk maçı 9 farklı kaybetmesine rağmen 2. maçta 21 sayı fark elde etmişti.James White son maçta 30 sayı kaydederek turun kapılarını aralamıştı.Unıcs bu kupada daha istekli ve hücum basketbolu sergiliyor.İç sahada da bunun etkilerini görebiliriz.

Gran Canaria ise bu kupanın en büyük favorilerinden.Bu kupa da oynadıkları 20 karşılaşmanın 19’unu kazandılar.Çeyrek finalde temsilcimiz Karşıyaka’yı elemişti.Deplasman da oynadıkları karşılaşmalarda daha çok savunma ağırlıklı basketbol sergilemekteler.Takımın yıldız ismi Kyle Kurıc de son maçlarda bir form düşüklüğü olduğu gerçek.Tüm dikkatler yaşlı kurt Albert Oliver ‘e bakıyor diyebiliriz.

Yarı Final de kolay maç yok iki takımda savunma sertliğini artırabilir ancak iç sahada daha iyi oynayan Unıcs ‘in ilk yarıdan farkı aşacağını düşünüyorum.

Tahmin: IY 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın