Unics Kazan – Anadolu Efes Maç Analizi! (20 Kasım)

koraycelikerUnics Kazan kadro olarak grubun iddialı takımlarındandı. Fakat 5 maçta aldıkları 4 yenilgi ile oldukça zor bir durumdalar. Bu kötü gidişin ardından takımda bir koç değişikliği oldu. Peoulakis kovularak yerine geçtiğimiz yıllarda da Unics Kazan‘da görev alan Yevgeny Pashutin getirildi. Curtis Jerrells, D’Or Fischer, James White, Keith Langford, Kostas Kaimakoglou, Nikos Zisis ve Viktor Sanikidze gibi çok önemli isimlere sahipler. Eğer bu koç değişikliği tutarsa düzeleceklerini umuyorum.

Anadolu Efes ise A Grubu‘nda oynadığı 5 maçta 4 galibiyet elde ederek iyi bir yer tuttu. Zalgris karşısında alınan kaza yenilgisi olmasa şuan lider olmaları içten bile değildi. Real Madrid‘e karşı alınan galibiyet cidden takım olma yolunda Anadolu Efes adına çok önemli sinyaller verdi. Cedi Osman oynadığı basketbolla göz doldurmaya devam ediyor. Her zaman söylediğim bir şeyi tekrar yineleyeceğim; Draper ve Janning guard bölgesinde bekleneni veremiyor. Ev sahibi takıma oyun kurucu konusunda mutlaka bir transfer gerektiğinin altını çizelim.

742 kodlu maçta normal şartlarda temsilcimiz 1 adım öndeydi. Ancak Unics Kazan‘ın koç değiştirmesi takımda bir reaksiyon oluşturabilir. Şu saatten sonra tahmin edilmesi zor bir maç olarak göze çarpan mücadelede yine de ilk yarıdan Anadolu Efes bahisini istatiksel olarak; maç sonu Unics Kazan galibiyetini de maçın psikolojik boyutundan dolayı öneriyorum.

Tahmin: 2/1 (+0.5/-1.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (25 Mayıs)

Banko 555 – Atl. Nacional – Colo Colo MS 1 : 1.55 557 – Corinthians …

Bir Cevap Yazın