Unicaja Malaga – Darüşşafaka Doğuş Maç Analizi! (30 Ekim)

giray-ozkanEuroleague’e üst üste 2 galibiyet ile başlayan Malaga liginde de 3 maçtan 2 galibiyet çıkarttı. Oynadıkları 5 resmi maçın 4’ünde rakiplerine 75 sayı attırmadılar. Bu 4 maçın dışında kalan maçı da 92 sayı atarak kazandılar. Euroleague’de yüksek şut yüzdesine sahipler ve 22.5 gibi muazzam iyi bir asist ortalamasıyla oynuyorlar. Mindaugas Kuzminskas, Richard Hendrix ikilisi ekibe katkı verirken yardımı da Carlo Suarez, Will Thomas ve Stefan Markovic’ten alıyorlar.

Darüşşafaka ilk maçında Sassari’yi İstanbul’da uzatma ile yendikten sonra geçen hafta Brose’ye yenildi. Skor üretme de problem yaşadıklarını ligde ve Euroleague’de oynadıkları 5 maçta en çok 76 sayı atmaları ile gördük. Takıma katkıyı Bjelica, Redding ve Preldzic sağlıyor.

Malaga’nın son 10 maçının 8’i, Darüşşafaka’nın ise son 10 maçının 6’sı belirlenen baremlerden alt olarak tamamlandı. Ancak son Euroleague maçlarında bu istatistiklerin dışına çıktılar. Düşük barem nedeniyle önceliği taraf bahsine vereceğim. Malaga temsilcimizden daha hazır bir görüntüde ve bu nedenle MS 1 tercihim olacak. Ardından da alt önereceğim.

Tahmin: MS 1 (1.20)
Alternatif-1: MS 1 (-7.5h)
Alternatif-2: 144.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın