Unicaja Malaga – CSKA Moskova Maç Analizi! (19 Mart)

eren-can-yildririr

Kendi evinde kazanmaktan güçlük çeken Unicaja Malaga şimdiye kadar 5 maçta 2 galibiyet 3 mağlubiyet aldı. Gruplarda son sırada yer almasıyla gruplardan çıkmasını mucizelere bırakmış durumda. Mindaugas Kuzminkas, Ryan Toolson ve Jayson Granger’ın performansları şimdiye kadar sadece 2 galibiyet almaya yetti. Yedek bench’in yeterli katkı sağlamadığından Unicaja Malaga sayı atmakta zorlanıyor. Kendi evinde Unicaja Malaga ortalama maç başına 75,2 sayı atmakta ve 77,4 sayı yemektedir.

CSKA Moskova gruplarda ikili averaj ile 3. durumda ve 4. İle arasında 4 galibiyet fark bulunmaktadır. Dış sahada etkili oyunları ile 4 maçta 3 galibiyet alan Rus ekibi seriyi devam ettirmek istiyor. Milos Teodosic, Nando De Colo ve Sonny Weems’in etkili oyunları ile rakiplerini kolaylıkla mağlup ettiler. CSKA Moskova dış sahada ortalama 79,75 sayı atıyor.

Unicaja Malaga için prensip, CSKA Moskova için mutlak galibiyet parolası ile çıkacağı bir maç olacaktır. Taraf bahsinden çok üst tercihi daha makul görünüyor. Unicaja Malaga için rahat bir maç olacak ondan dolayı ortalama attıkları sayı baremini geçeceklerdir. CSKA Moskova ise her zaman ki gibi dış atış yüzdeleri ile 85’leri geçecektir. Bundan dolayı iddaa’nın belirlediği 160,5’lik baremi aşacaklarını tahmin ediyorum.

Tahmin: Üst (160.5)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın