Ukrayna – İspanya Maç Analizi! (12 Ekim)

mrsicEv sahibi Ukrayna turnuvaya direkt katılabilmek için mutlaka kazanması gereken bir maç. Tabiri caizse olmak ya da olmamak diye adlandıracağımız bir maç. Kazansalar bile 2.sırada olan Slovakya grubun en zayıf halkası Lüksenburg ile karşılaşacak. Beraberliğin bile yettiği maçta Slovakya rakibini rahat yenecektir. Ama futbol bu mucizeler oyunu. Ukrayna üzerine düşeni yapmalı. En kötü, en iyi 3.olup turnuvaya katılmak isteyeceklerdir.

Deplasman ekibi ise giriş biletini aldı. Çok rahat olacaklardır. Baskısız stressiz bir son maç onları bekliyor. Kesinlikle 3 puana ihtiyacı olan bir Ukrayna var ama rakip çok güçlü. Yenmeye güçleri yetecek mi merak konusu.

Bu maçta ben açık vereceklerini bekliyorum ve verdikleri bu açığı deplasman ekibi iyi değerlendirebilir. Gole ihtiyaçları olduğu için karşılık vereceklerini de düşünüyorum. KG Var tercihine gidiyorum. Kafamda kurduğum hiçbir oyunda Ukrayna galibiyetini oturtamıyorum. Bence güçleri yetmeyecektir. Tipik bir beraberlik maçı. 3.20 orandan değerlendirilir. 1-1 ideal skor olur.

Tahmin: KG Var (1.65)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın