Turow Zgorzelec – Anwil Wloclawek Maç Analizi! (1 Şubat)

koray-celiker-kingTurow Zgorzelec bu sezon özellikle kendi sahasında çok şanssız maçlar çıkarıyor. Öyle ki evinde kaybettikleri 5 maçın 4’ü son topa kaldı. Maçın kırılma noktalarını oynamakta oldukça zorlandıklarını söylemek mümkün. El yakan anları daha farklı oynayabilselerdi galibiyet sayıları da daha fazla olabilirdi. Rotasyonları ise övgüyü hak ediyor. Hem ilk 5 oyuncuları hem de kenardan gelen oyuncular ellerinden gelen katkıyı sağlamaya çalışıyorlar. Filip Dylewicz ve Daniel Dillon takım arkadaşlarından biraz daha ön plana çıkan isimler olarak dikkat çekiyor.

Anwil Wloclawek evinde oynadığı maçlarda 9’da 9 yaparak müthiş bir başarıya imza attı. Genelde ise 18 maçta aldıkları 13 galibiyetle 4. sırada bulunuyorlar. Geniş rotasyonları olmasına rağmen sayısal olarak David Jelinek ve Champ Oguchi‘nin eline bakıyorlar.

Bu maçta handikaplar +4.5 ev sahibi takımın yanında. Ben Anwil Wloclawek adına kağıt üzerinde göründüğü kadar kolay bir maç olmayacağını düşünüyorum. Handikap avantajıyla Turow Zgorzelec‘in yanında olacağım.

Tahmin: MS 1 (+4.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın