Turow – Panathinaikos Maç Analizi! (20 Kasım)

koraycelikerTurow Eurolegue‘de 5 maçta sadece 1 galibiyet alsa da liginde yenilgisiz lider durumdalar. 7 maçın 7’sini de kazanarak bu sezon da iddialı olduklarını gösterdiler. Ancak Euroleague ev sahibi takıma birkaç beden büyük geldi. Yine de hücumda fena olmadıklarını söylemek mümkün. Bayern Munih maçında kazandıkları galibiyet ve oynadıkları oyun bunun göstergesiydi. Damian Kulig ve Michal Chylinski gibi iyi yerli oyunculara sahipler.

Panathinaikos‘da ise işler ligde yolunda gitse de Euroleague‘de pek de iyi başlamadı. Deplasmanda oynadıkları 2 maçta da sahadan mağlup ayrıldılar. Dimitris Diamantidis gibi Avrupa’nın en üst düzey 3-4 oyun kurucusundan birine sahip olan Yunan takımında A.J. Slaughter, Esteban Batista, James Gist ve Vladmir Jankovic gibi önemli isimler bulunuyor. Antonis Fotsis‘in durumu maç saatine doğru belli olacak.

752 kodlu maçta Turow ölüm-kalım maçına çıkacak. Panathinaikos‘un da artık deplasmanda maç kaybetmeye tahammülü yok. Bu yüzden taraf bahsini riskli buluyorum. Sonlara doğru savunmalar sertleşebilir ancak maçın adında Turow yazıyorsa üst tercihi her zaman iyi bir kaçış yoludur.

Tahmin: 158.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın