Türkiye – Sırbistan Maç Analizi! (9 Eylül)

ender-soyAlmanya’yı ilk yarıdaki harika savunma-hücum performansıyla bir ara 20lere çıkardığımız farkı maç sonuna doğru biraz panikle koruyamasakta maçı kazanarak önemli bir galibiyet aldık. Boby Dixon’nın ilk 3 maç ardından kendine gelmesi, Semih’in üstün oyunun devamı, Dennis Schroder’in savunulma planı galibiyetin önemli etkenleriydi. Bugün rakip Sırbistan. Ergin Hoca bir planda Teodasic için yapmıştır ve onun savunulması çok önemli. Dar rotasyondan biraz yorgunluk olabilir. Savunmada biraz zorlanabiliriz. Hücumda işler yolunda gözüktü.Turnuvadaki 3 maçımızda üst bitti.

Şampiyonada henüz mağlubiyeti bulunmayan Sırbistan dün İzlanda’yı farklı geçti. Önemli oyuncularını maç sonunda dinlendirerek diri tuttular. Fenerbahçe’den tanıdığımız Bjelica takımın en skoreri durumunda. Teodasic’in oyundan kopmaması onlar için önemli olan etken. Maç başına 84 sayı ortalama ile oynuyorlar. Bogdanovic, Nedovic, Kalinic gibi yıldızlarla durdurulması zor bir ekip.

Bu Avrupa Şampiyonası’nda bilinen savunmamızı sahaya pek yansıtamasakta iyi hücum performansı ile galibiyetler aldık ve 3 maçta üst bitti. Almanya maçında gösterilen yüksek efor yorgunluğa sebep olabilir düşüncesindeyim ve savunmada sorun yaşayabiliriz. Önemli silahları ile Sırbistan skoru yukarı çekecektir. 152.5 sayı barajı aşılır.

Tahmin: 152.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın