Türkiye – Hırvatistan Maç Analizi! (12 Haziran)

ploutosBeklediğimiz gün, geldi çattı. Millilerimiz saat 16.00’da Hırvatistan karşısında gruptaki ilk maçına çıkacak. Eleme gruplarını bir mucizeyi gerçekleştirerek en iyi 3. olarak tamamlayan millilerimiz turnuvaya kazanma alışkanlığını edinmiş bir şekilde geliyor. Turnuvaya iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Orta saha hattımız kuvvetli, ben Burak Yılmaz ve Cenk Tosun’dan da gerekli verimi alacağımızı düşünüyorum. Emre Mor’da önemli bir kazanç oldu. Savunma hattında ise güven vermediğimizi düşünüyorum. Topal – Balta hattı bence en zayıf bölgemiz.

Hırvatistan ise eleme gruplarını İtalya’nın ardından 2. sırada tamamlayarak adını EURO 2016’ya yazdırmıştı. Her ne kadar direkt katılım haklarını zora soksalar da son karşılaşmada Malta’yı deplasmanda 1-0 ile geçmesini bildiler. Takımın teknik direktörü Ante Cacic’in kararları ve otoritesi tartışılıyor. Biraz da bu nedenle son hazırlık karşılaşmalarında Moldova ve San Marino gibi zayıf rakipleri tercih ettikleri kanaatindeyim. Onların da kadroları biraz benzerlik gösteriyor. Orta saha bölgeleri çok kuvvetli. Hücum hattında da önemli silahlara sahipler ama onlarda savunma anlamında, stoper tandeminde güven vermemekte.

KG Var tarafındayım. Taraf bahsinde ise Türkiye yenilmez bahsi değerlendirilebilir. Yüksek oran arayanlara ise önerim MS X olacak.

Tahmin: KG Var (1.65) #TUR #BizBittiDemedenBitmez

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın