Türk Telekom – Pınar Karşıyaka Maç Analizi! (6 Şubat)

giray-ozkanBSL’de 2. devreye deplasmanda Büyükçekmece’yi yenerek başlayan Telekom’da savunma bir düzene oturmaya başlamış gözüktü.Tecrübeli isimlerden oluşan kadroda skor yükünü Marcus Haislip,Michael Jenkins ikilisi çekiyor.Ayrıca Ben Woodside,Eric Buckner ikilisi de yardımcı oluyor.Maç başına 76.7 sayı atıyorlar.

Pınar Karşıyaka hafta içinde Eurocup mücadelesinde Trabzonspor’u bozguna uğrattı.Ancak bu maça bir çok sorun ile çıkacaklar. Yeşil kırmızılılarda sakatlığı nedeniyle 1.5 aydır parkelerden uzak kalan Palacios ve ağır gribal enfeksiyon ile yüksek ateşi bulunan Kenan Sipahi forma giyemeyecek. Aynı teşhis konulan Muhammet Baygül’ün durumu maç saatinde belli olacak. Babasının vefatı nedeniyle ABD’ye giden Bracey Wright’ın maça yakın saatlerde salonda olması planlanıyor.Takımın skor yükünü Kenny Gabriel,Josh Carter,Colton Iverson ve Bracey Wright çekiyor.Maç başına 77.8 sayı atıyorlar.

Türk Telekom bir düzelme yolunda.Karşıyaka’da da birden çok problem mevcut.Önceliğim ev sahibi lehine olan handikap.Ardından alt denemem var.

Tahmin ; MS:1 (4,5)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 810 – Bamberg – Bayern Münih MS 1 : 1.55 972 – Beşiktaş – …

Bir Cevap Yazın