Türk Telekom – Akın Çorap Yeşilgiresun Maç Analizi! (28 Şubat)

unver-erturkTürk Telekom,Demir İnşaat Büyükçekmece’yi deplasmanda mağlup ettikten sonra önce Pınar Karşıyaka ardından Beşiktaş karşısında maçı kazanacak duruma gelmesine rağmen küçük farklar ile kaybetti ve ligin son sırasına yerleşti.Özellikle Beşiktaş karşısında son periyoda 16 fark ile önde girip kaybetmeleri onlar için çok düşündürücü olmalı.Maç sonu Ermal Kurtoğlu’nun dobra ve sert açıklamaları takıma olumlu bir etki yapabilir.Bir çok oyuncunun gereğinden fazla inisiyatif alması,gereksiz şut tercihleri iyi basketbol oynayan Türk Telekom’un kazanmasını engelliyor. Harris yavaş yavaş ritim buluyor.Ben Woodside ve Haislib takımın sayı yükünü çeken isimler.

Yeşilgiresun Belediye 6 maçta 1 galibiyet aldıktan sonra son karşılaşmada TED Ankara’yı uzatmalarda mağlup ederek nefes aldı.Drotasyona sahip omaları maç sonlarını oynamada onları çok zorluyor.Kaybedilen Beşiktaş maçı bunun en yakın örneği.Yerli rotasyonundan sadece mutlu Demir’den katkı geliyor ki o da çok istikrarsız bir şekilde.

Türk Telekom iyi basketbol oynamasına rağmen kazanamıyor.Ermal’in açıklamaları takımda bir etki yaratabilir.İki takım arasında 2 galibiyet fark bulunması bu maçın önemini daha fazla arttırıyor.Türk Telekom oynadığı oyunun neticesini bu karşılaşmada alır.

Tahmin: MS 1 (1.25)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın