Trento – Cremona Maç Analizi! (23 Kasım)

necaTrento takımı bu sene yükseldiği lige yavaş yavaş alışıyor. İçerde oynadıkları maçlarda Cantu ve Pistoia’yı yendiler. Seyircileri basketbolu bilen ve anlayan kişiler; takıma ne zaman destek vereceğini ve rakibi baskı altına almasını biliyorlar. Tüm tribünler turuncu formalarıyla estetik ve güzel bir görünüm sergileyip takımlarına katkı veriyorlar. İçerde oynadıkları maçlarda tüm biletler bitmiş oluyor. Takımda bu ilgiye mahcup olmamak için varını yoğunu ortaya koyuyor her maçta yüksek skor keyifli basketbol izletiyorlar.

Cremona takımı ise deplasman da oynadıkları maçlarda elde ettikleri yüksek skorlarla dikkatleri üzerine topluyor. Takımda L. Vitali K. Hayes ve C. Clark gibi sayı potansiyeline sahip oyuncular yer alıyor. Bu deplasmanda kazanmak için 80’li sayıları geçmek zorundalar.

Evinde muhteşem performans sergileyen Trento o güzel taraftarına bu maçı hediye etmek isteyecek ve kazanmak için oynacaktır. Cremona takımınında hücum planlı bir oyun oynayacağını düşünürsek bu maçta istenilen baremin aşılacağını düşünmekteyim. Alternatifli seçimler arasında ilk yarıdan ev sahibi de bahse alınabilir ama öncelik olarak üst oynanmalı.

Tahmin: 152.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın