Trabzonspor – Selçuk Üniversitesi Maç Analizi! (11 Ekim)

giray-ozkanTrabzonspor bu sezonun en iyi transferlerine imza atan ekiplerinden biri oldu sezon öncesinde. Yunus Akçay (Torku Selçuk Üniversitesi), Nusret Yıldırım (Mersin B.Ş.B), Dwight Hardy (Bologna), Sean Marshall (Aliağa Petkim), Novica Velickovic (Mega Vizura), Alper Saruhan (Uşak Sportif), Gani Lawal (Olimpia Milano), Hasan Yiğit Seçkin (Adanaspor) transferlerini yaptılar.Geçen sezondan ise Tutku Açık, Caner Şentürk, Mustafa Baştürk, Jerome Randle, Andrija Stipanovic, Can Korkmaz kadroda kaldı.Hakan Demir’de takımın antrenörü olarak kadroda kalan isim oldu.

Selçuk Üniv. ise sezona Richard Thomas Guinn (Ashdod), Josh Mayo (Virtus Roma), Mesut Ademoğlu (Vestel), Cihan Amasyalı (Vestel), Jason Boone (Oliver Baskets), Aleksandar Rasic (TED Ankara Kolejliler), Ogün Sevinç (Uşak Sportif) transferleriyle girerken antrenör Aziz Bekir’i ve Sean Williams, Troy DeVries, Valentin Pastal, Burak Selen, Ömer Eren Özteke’yi kadroda tuttu.Hazırlık dönemlerinde skor bulma problemi yaşadılar.

Ev sahibi Trabzonspor oyuncu kadrosu açısından rakibinden daha önde. Selçuk Üniv. bir çok hzırlık maçında skor bulamayan görüntüsüne devam edecek düşüncesindeyim ve bu nedenle MS:1 ile alt önereceğim.

Tahmin: MS 1 (-5.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın