Trabzonspor MP – Pınar Karşıyaka Maç Analizi! (27 Şubat)

giray-ozkanTrabzonspor Medical park hafta içinde yeni antrenörü Ahmet Kandemir ile anlaştı. Kadroya Courtney Fells takviyesini yaparlarken, Novica Velickovic ve Ryan Thompson ile yollarını ayırdılar. Skor yüklerini Dwight Hardy, Adrija Stipanovic ikilisi çekiyor. Maç başına 75.2 sayı atıyorlar.

Pınar Karşıyaka son 3 transferi Bracey Wright, Lazeric Jones ve Samet Geyik ile müthiş bir ivme yakaladı. Son 5 lig maçında da kazanan taraf oldular. Hafta içinde Eurocup 8’li finallerinde karşılaştıkları Galatasaray’ı yendiler. Skor yüklerini Kenny Gabriel, Josh Carter, Colton Iverson, Bracey Wright ve Lazeric Jones çekiyor. Maç başına 82.4 sayı atıyorlar.

Ahmet Kandemir tempoyu ve koş koş olarak adlandırılan basketbolu ekiplerini oynatmayı seven bir antrenör. Ancak Giresun’da bu oyunu değil daha çok rakiplerini bozarak oynatmamayı düşünmüştü. Trabzonspor sahasında yüksek tempoda BJK ve Banvit maçlarını kaybetti. Bu maçta da Kandemir’in önceliğinin tempo düşürerek rakibin akıcılığını kazanmaması olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple önceliğim alt. Ardından MS 1 denenir bahis.

Tahmin: 151.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın