Trabzonspor Medical Park – Türk Telekom Maç Analizi! (12 Mart)

unver-erturkTrabzonspor Medical Park zorlu 5 haftalık fikstüründen sadece 1 galibiyet çıkarabildi.Galatasaray,Banvit,Giresun ve Beşiktaş’a kaybeden Karadeniz ekibi geriden gelip sadece Karşıyaka’yı mağlup edebilmişti.Dwight Hardy ve Damian Kulig çok etkili oynasada başka destek gelmiyor.Andrija Stipanovic form olarak yine diplerde.Fells ve Kitchen’ın performansları resmen giden oyuncuları aratıyor.Yerli rotasyonları neredeyse katkı vermiyor.Hafta içi John Edward Prince ile anlaştılar.
Türk Telekom geçtiğimiz hafta çok kritik bir karşılaşmada sahasında İstanbul BBSK’ya yenilerek küme düşme potasını karıştırdı.Marcus Haislip takımın sayı yükünü çekiyor.Aleksandar Rasic hayal kırıklığı bir sezon geçiriyor.
Trabzonspor’un şiddetle galibiyete ihtiyacı bulunuyor.Play-Off potası ile aralarında 2 galibiyet fark bulunuyor ve gelecek haftalarda zorlu maçlar oynayacaklar.Trabzon kazanmak zorunda.

Tahmin: MS 1 (1.20)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın