Toronto Raptors – Philadelphia Sixers Maç Analizi! (29 Kasım)

osman-cengizBeş maçlık deplasman turnesinden 3 galibiyet 2 mağlubiyetle dönen Raptors, Kings’e 3, Clippers’a ise 8 farkla kaybetti. Denver, Houston ve Bucks karşısında ise sonuca gitmeyi başardı. Takım oyunundan en iyiy verimi alan takımlardan birisi bana göre Raptors! Maçları ortalamla 9 oyuncuyla oynuyorlar ve her maç en az 6 isim çift hanelerde bitiriyor maçı. Özellikle Kyle Lowry ve DeMar DeRozan en büyük iki koz… Bu maç öncesinde sadece Sulinger kadroda yok. Onlar için büyük bir eksi değil…

Philadelphia, evindeki seride yine kaybetti ama Cavaliers karşısında çok direndiler ve bir hayli yoruldular. Bayless maç kadrosunda yok Embiid ise dinlendirilecek. Bu yıl deplasmanlarda varlık gösteremiyorlar. Uzatmaya giden maçta İndiana’dan 7 fark yiyerek kaybettiler, bu onların en az fark yedikleri. Ayrıca deplasmanda bu maç dışında 100 sayı barajını aşamadılar.

Saha avantajını iyi kullanan takımlardan birisi olan Raptors, deplasmanda eskik kalan ve eksikleri olan 76Ers’ı sert oyuncuları ile durdurup sonuca gidecektir. Philadelphia’nın 90’larda kalacağını düşüyorum. Toplam sayı bareminin aşılmayacağını sanmıyorum. Maç sonucu Raptors kazanacaktır ama 15 fark beklememek için ilk tercihim alt.

Tahmin : (211,5) ALT

İlginizi Çekebilir

Darüşşafaka – Anadolu Efes Maç Analizi! (24 Mayıs)

Darüşşafaka ilk maçta kaybederken direncini maç geneline yayamadı. Son Eurocup şampiyonu şut yüzdesi düşük kalınca …

Bir Cevap Yazın