Torku Konya – Muratbey Uşak Sportif Maç Analizi! (3 Ekim)

unver-erturkKonyaspor’un ev sahipliği yaptığı Konya Torku Cupta ,Konya Muratbey Uşakspor’u ağırlıyor. 3-4 Ekim 2015 tarihleri arasında Konya’da Torku’nun sponsorluğunda gerçekleştirilecek turnuvada, Muratbey Uşak Sportif ile birlikte Türk Telekom, ve Demir İnşaat Büyükçekmece Basket ‘te yer alacak.

Torku Konya oynadığı 6 hazırlık maçındanda mağlubiyet ile ayrıldı.Valanti Pastal,Sean Williams, gibi isimleri kadrosunda koruyan Konyaspor Vanja Plinic ve Clay Tucker’ı kadrosuna kattı.En büyük kayıpları kesinlikle Troy De Vries olacak.Hazırlık maçlarında ki performansları ile Troy’u bu sezon arayacaklar gibi.Kaliteli yabancı oyunculara sahip olasalarda yerli rotasyonları dar bir takım.

Uşak Sportif son 7 hazılık maçının sadece 1’ini kazanabildi.Kazandıkları takım ise bugünki rakipleri Konya.Kadrosunun nerdeyse tamamını değitiren Uşak aynı Konya gibi kadronun zamana ihtiyacı olduğunu gösterdi.
İki hazır olmayan takımın mücadelesinde ev sahibi avantajıyla Torku Konya’yı öneriyorum.

Tahmin: MS 1 (-2.5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın