Ted Kolejliler – Galatasaray Maç Analizi! (11 Ocak)

giray-ozkanCevher Özer transferi ile pota altını güçlendiren TED Ankara Kolejliler sahasında Galatasaray’ı ağırlıyor. Ted Kolejliler pota altında yaşadığı rotasyon sıkıntısını çözmek için Banvit’ten ayrılan Cevher Özer ile hafta içinde anlaştı. 79.3 ortalama ile skor potansiyeli yüksek ekiplerden biri durumundalar. 18,5 ortalama ile ligin asist istatistiği, 7,4 ortalama ile ise ligin top çalma istatistiği 2. konumundalar. Yedek sayıları da iyi durumda.Skor yüklerini Marques Green, Clay Tucker, Vanja Plisnic ve Alade Aminu çekiyor.

Galatasaray ise ligin bir diğer skorer takımı. Kısıtlı rotasyonda 81,43 sayı ortalaması yakaladılar. Fakat savunma sorunları aşikar ve maç başına 81,14 sayı yiyorlar. Skor sorumluluklarını Carlos Arroyo, Vladimir Micov, Zoran Erceg, Patric Young ve Sinan Güler üstleniyor. Yeni transferler Maric ve Carter henüz takıma uyum sağlayamadı.

Ted Kolej’in ve Galatasaray’ın son 6 maçının 5’i belirlenen baremlerden üst bitti. İlk barem 157.5 yükseldiği için üst tercihimin önceliğinden vazgeçmek zorundayım. Önceliğim Galatasaray’ın rotasyon problemleri nedeniyle ev sahibi lehine olan handikap olacak.

Tahmin: MS 1 (+8.5h)

İlginizi Çekebilir

Euroleague

Olympiakos – EA7 Olimpia Milano Maç Analizi! (25 Ekim)

Olympiacos Euroleague’de ilk 2 maçta 1 kez kazandı.İlk hafta Real Madrid’e deplasmanda yenilip,geçen hafta içinde ...

Bir Cevap Yazın

Kapat