Ted Kolejliler – Eskişehir Basket Maç Analizi! (8 Kasım)

giray-ozkanTed Kolejliler – Eskişehir Basket(2.5/5.5h) SAYI BAREMİ:154.5 SAYI Geçen hafta ilk galibiyetine ulaşan Eskişehir Basket Ankara’da Ted Kolej karşısına çıkacak.

Ted Kolejliler ligin orta sınıf takımlarından biri.Kadroları yaşını almış oyunculardan kurulu. Daha önce Fenerbahçe Ülker formasını giyen geçen sezon İtalya Lega A’da asist lideri olan yeni oyuncuları Marques Green ilk 4 haftada ligimizinde asist lideri konumunda. Maç başına 10 as,ist yapan Green dışında takımın diğer önemli istatistik yakalayan oyuncuları Matt Gatens,Vanja Plisnic, Alade Aminu ve Clay Tucker oluyor. Yerlilerden 10 dakika üzerinde süre bulabilen isim ise olmuyor.

Eskişehir Basket geçen hafta 3 haftalık mağlubiyet serisini Matt Walsh’un attığı 40 sayı ile sona erdirdi. Kadrolarında bulunan Craig Brackins takımın ve ligin skor lideri. Chaz Williams’ta skora yardımcı oluyor ancak beklenenden uzak.Hafta içinde tecrübeli şutör Reha Öz ile yollarını ayırdılar. Eskişehir Basket Cem Akdağ’ın göreve gelmesi ile beraber daha hızlı oynayacağının sinyalini ilk maçtan verdi. Ted Kolej’de rakibi kadar hızlı oyuna yatkın olmasada bu oyunu oynayacak oyunculara sahip durumda.

Skoru yüksek bir karşılaşma ve handikapta kalacak bir Eskişehir Basket bekliyorum.

Tahmin: (TS:154.5) ÜST

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın