TED Ankara – Darüşşafaka Doğuş Maç Analizi! (28 Şubat)

unver-erturkTED Ankara Kolejliler sahasında Gaziantep’i mağlup ettikten sonra oynadığı son 3 maçıda kaybetti.Bu sezon deplasmanda sadece Büyükçekmeceyi mağlup ettiler ki o da deplasman sayılmaz.Son 5 haftada aldıkları 4 mağlubiyeti de küçük farklar ile kaybettiler.Sıralamadaki rakiplerine göre geniş bir rotasyonları var ve rotasyondan iyi bir katkı alıyorlar.Kalin Lucas,Gececivicius ve Sanikidza takımın sayı yükünü çekiyorlar.Marko Tomas çok istikrarsız.

Darüşşafaka Doğuş hafta içi Eurolig’de Malaga’yı iyi savunma yaparak mağlup etti.Aldıkları galibiyet belki onları gruptan çıkaramayacak fakat Dacka’nın kaybettiği özgüveni kazanması için önemli bir galibiyetti.Reggie Redding kayıp ! Gordon bir var bir yok.Harangody çok istikrarsız ki Dacka’da sezon başından buyana istikrarlı bir isim yok.O yüzden oyuncuların form grafiğini konuşmaya tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum.Öreneğin Milko Bjelica Türkiye kupasında 20+ atıp Malaga karşısında 0 çekebiliyor.

TED Ankara boyalı alanda çok etkili bir takım.Bu sezon büyük maçlarda iyi savunma yaptıklarını gördük.Dacka savunma yapmadan maç kazanamayacağını öğrendi.Dacka’ya bahis almak şu görüntüde mantıklı değil.İlk tercih ALT olmalı.

Tahmin: Alt (152.5) (1.7)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın