Targu Mureş – Voluntari İddaa Tahmini! (21 Ağustos)

ploutosTargu Mureş geçen sezonun gerisinde bir başlangıç yaptı bu sezona. Geçen sene özellikle iç sahada bir çok rakibini deviren ekip bu sezon ise oynadığı 7 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti. Daha erken diyenler olabilir ama beni asıl endişelendiren Targu Mureş’in skor üretme sorunu. Kolay kolay yemiyorlar belki ama bu soruna çözüm üretmeliler.

Voluntari ise şu ana kadar galibiyetle tanışamayan ekiplerden biri. 7 maçta 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde ederlerken dış sahada oynadıkları 3 maçtan sadece 1 puan çıkartabildiler. Savunma anlamında zaman zaman kısmen olumlu işlere imza atabilseler bile onlarında skor üretme konusunda çok başarılı olduğunu söyleyemem.

İki ekip tarihlerinde ilk kez karşı karşıya gelecek. İç sahada Targu Mureş’in 1.30 gibi bir orandan favori gösterilmesine anlam verebiliyorum ama bu oranın riski karşılamadığını düşünüyorum. Benim ilk tercihim 2,5 gol altı bahsi yönünde olacak. Alternatif olarak KG Yok bahislerini alanlara da itirazım olmaz. Sürpriz isteyenlere ise 2.70 orandan 0-1 gol ve 2.20 orandan ilk yarı beraberliğini önereceğim.

Tahmin: 2,5 Alt (1.45)

İlginizi Çekebilir

avrupa-ligi-eufa

Ploutos’un 297 Oranlı Günün Kuponu! (20 Ekim)

Sürpriz 480 Hapoel Beer Sheva – Sparta Prague MS1 : 1.90 482 Atiker Konyaspor – Braga MSX ...

Bir Cevap Yazın

Kapat