Strasbourg – Villeurbanne Maç Analizi! (6 Haziran)

fersu-yahyabeyogluStrasbourg ilk maçta beklentilerimin aksine sert Asvel savunmasını geçmeyi başardı ve 80 sayıya ulaştılar, bu da onlara galibiyeti getirmişti kendi sahalarında. Topun değerini çok iyi bildikleri ve sadece 6 top kaybı yaptıkları ilk maçta yay gerisinden 7/25 ile oynamalarına rağmen Beaubois ve Collins’in penetreleri ile buldukları 2 sayılık atışlar onları bir adım öne taşıdı. Birebirler üzerinden etkili olmaları doğal olarak asist sayılarını da düşürdü. Uzunlardan neredeyse hiç katkı alamadıkları maçı bu birebirler sayesinde kazandılar.

Asvel ilk maçta deplasmanda her zamanki hücum performansını sergilemeyi başardılar aslında ancak savunmada Strasbourg kısalarını ve penetrelerini hiç durduramadılar. Diğer turların aksine bu kez Andersen devreye giren isimdi. Ama Kahudi’nin savunmanın yanında hücumda da devreye girememesi ve ondan ekstra katkı alamamaları işlerini hayli zorlaştırdı. Ribaundlarda sağadıkları üstünlüğü pota altında hiç kullanamadılar neredeyse, sadece 22 sayıları 2 sayılık atışlardan geldi.

Strasbourg her zaman bu kadar kötü yüzdeyle üçlük atmaz, Asvel de pota altında bu kadar kötü performans sergilemez. İki takım da yüzdelerini bu maçta yukarı çekeceklerdir. Verilen 145,5 handikap bence düşük, 150 sayı civarında toplam skor çıkmasını bekliyorum maçtan.

Tahmin: Üst (145.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın