Strasbourg – Le Mans Maç Analizi! (21 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluStrasbourg çeyrek finalde sezonun flaş takımlarından Pau Orthez’i 2-0 ile geçmeyi başardı. Koç Collet’nin takımı kendi sahasındaki maçı savunma ile kazanırken biraz zorlandı. Deplasmandaki maçta ise tam bir hücum ziyafeti vardı, 97 sayı atarak kazandı Strasbourg. Weems, Collins ve Beaubois yine Strasbourg’un en önemli kozları olacak bu maçta. Kendi sahalarında oynadıkları son 3 maçtan ikisinde 147 sayı barajı geçildi.

Koç Kunter’in takımı çeyrek finalde Gravelines karşısında zorlandı ve biraz da şanssızdı. Serinin ilk maçı maçında savunmalar ön plandaydı. Deplasmandaki maçı son saniye üçlüğü ile kaybettiler ve çekişmeli geçen 3.maçı hücum performansları ile kazanıp yarı finale geldiler. Travis, Yarou ve McKee bu seride de takımın en önemli silahları olacaklar. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçtan ikisinde 147 sayı barajı geçildi.

Takımların aralarında oynadıkları son 4 maçta da toplamda 147 sayı barajı geçildi. İki takımında aslında net ve etkili hücum silahları var. Evet özünde savunma odaklı takımlar ama 147 sayının da bu takımlar için düşük olduğunu düşünüyorum.

Tahmin: Üst (147.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın