Strasbourg – Chalon Reims Maç Analizi! (30 Nisan)

fersu-yahyabeyogluEurocup finalinde temsilcimiz Galatasaray’a elenen Strasbourg ligde maç eksiğiyle ikinci sırada. Matematiksel olarak birinci olma şansları var kalan maçlarda ama bunun için Monaco’nun kaybetmesi şart yani ipler kendi ellerinde değil. Son 3 maçlarından 2 galibiyet çıkardılar. Beaubois,Collins ve Weems bu maçta da koç Collet’nin en güvendiği isimler olacaklar. Kendi sahalarında ortalama +8.5 bir handikapa sahip Strasbourg.

Reims ligin tuzu kuru ekiplerinden, ne düşme ne de playoff ile işleri kalmadı artık prestij maçlarına çıkıyorlar ligi tamamlamak adına. Son 3 maçlarıdan ikisini kaybettiler. McConnell ve Richard formda isimleri misafir takımın. Deplasmanda ortalama -3.3 bir handikapa sahip Reims.

Finalin mental ve fiziksel yorgunluğunu bu maçta hissedecek olan Strasbourg karşısında kafası rahat olan Reims rakibini zorlayacaktır. Açılan 9.5 handikapın yüksek olduğunu düşünüyorum.

Tahmin: MS 2 (+9.5h)

İlginizi Çekebilir

Toronto Raptors – Washington Wizards Maç Analizi! (18 Nisan)

Toronto, playoffların ilk maçlarını sürekli kaybetme serisini sonunda bitirdi ve ilk maçtan 114-106 galibiyetle ayrıldı. …

Bir Cevap Yazın