Stabaek – Songdal Maç Analizi! (3 Temmuz)

gullitStabaek bu sezona çok kötü başladı. Sezona başlarken hedef ilk 3 içerisinde yer almaktı ama görünen tam tersi, küme düşmemeye oynuyorlar. Devre arasında çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiler. Lilleström’ü 5:0 yendiler. Kötü gidişata artık dur demek istiyorlar ve bu 2. devre onlara ilaç gibi geldi diyebiliriz. Stabaek’in 4 gün sonra Uefa Avrupa Ligi maçı var ama ligde durumları çok kötüyken avrupayı ne kadar önemserler bilemiyorum. Artık ligde bir çıkış arıyorlar.

Songdal lige başlarken öncelikle hedefi küme düşmemek olacaktı. Başarabilecekler mi izleyip göreceğiz. Songdal devre arasını ligdeki performansıyla hemen hemen aynı bir grafik sergiledi. Brann ile bir hazırlık maçı yaptılar ve 2:2 beraber bitti. Songdal’ın ligde oynadığı son 4 maçı da berabere bitmişti. Bu sezon ligde 13 maçta 6 kez berabere kaldılar. Bu maçta karşılarında çok iyi hazırlanmış bir Stabaek var. İşleri zor.

Stabaek’in bu maçı kazanacağını düşünüyorum. Öncelikli tercihim MS 1 ama sistem kuponlarında 1/1 tercihini de önerebilirim.

Tahmin: MS 1 (1.85)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın