Slovenya – Estonya Maç Analizi! (8 Eylül)

ulas-eskiturkSlovenya kadro anlamında fena sayılmayacak isimlere sahip. En azından gruptan çıkma adına puan toplayacak isimlere sahipler. Bugün de bu maç onlar için çok fazla önem taşıyor. Kazanmaları halinde 3. sıraya yükselecekler. Gruptan çıkma adına çok fazla önemli bir karşılaşma olacak.

Estonya da benzer durumda. Bu maç onlar adına çok fazla önem taşıyor. Son iki maçlarının Litvanya ve San Marino olması nedeniyle 6 puan toplayabilen Estonya bu maç çok zorlanacaktır. İlk 3 içerisinde kalmalarını çok zor olarak nitelendirebiliriz. Kadrolarında öne çıkan çok fazla isim yok.

Slovenya’nın gruptan çıkma adına oynayacağı en önemli maç olan bu maçta kesinlikle galibiyet adına çok fazla iş yapacağına ve rakibini çok zorlayacağına inanıyorum. Kadrosunda iyi isimler barındıran Slovenya rakip Estonya’yı eli boş olarak geri gönderir. Slovenya kazanır tercihi kuponlarda yer alabilir.

Tahmin: MS 1 (1.4)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat